Cirkuszlátogatás - Lázár Ervin program

A Lázár Ervin program keretében a 6. osztályos tanulók egy budapesti cirkuszlátogatáson vehettek részt.

A kormány által kezdeményezett Lázár Ervin program célja, hogy lakóhelytől és szociális helyzettől függetlenül minden általános iskolás diák tanévenként egyszer ingyenesen juthasson előadó-művészeti élményhez. Valamennyi hatodik osztályos tanuló -az ország egész területéről- a Fővárosi Nagycirkuszba látogat el.

2020.01.22-én a Fővárosi Nagycirkusz Fesztivál+ című előadását nézhették meg 6. osztályos tanulóink.

A XIII. Budapest Nemzetközi Cirkuszfesztivál lenyűgöző versenyprodikcióiból összeállított tavaszi műsor a felszabadult vidámságról szól. Hogy ne engedjünk a latyakos szomorúságnak és a csizmánk nyomán cuppogó komorságnak, hanem ilyenkor is vegyük észre a színeket és a mosolyokat, a fényt és a tavaszt. A vidám kavalkádban a cirkuszművészet széles spektrumát felvonultató, díjnyertes számokkal - bohócokkal, levegőakrobatákkal, zsonglőrrel, lovas számokkal, rolla bollával - űzzük el a téli sötétséget.